EN
             
 
KURUMSAL

Ataşehir Teknik Eğitim Merkezi; Autocad, 3ds Max, Maya, Revit, Inventor, Simulation, Sap2000, Sta4cad, Xsteel, Solidworks, Web Tasarım, Grafik Tasarım, Ms Project, Photoshop, Google Ceo, Java, Primavera gibi birçok programın profesyonel olarak eğitiminin verildiği, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı ve aynı zamanda "ATC" ve "ACC" yani "Autodesk Yetkili Eğitim Merkezi" ve “Autodesk Yetkili Sertifikasyon Merkezi” ünvanına sahip bir eğitim kurumudur. Bu sayede öğrencilere autodesk ürünlerinin en son, en güncel ve limitsiz sürümleri ile çalışma imkanı sunmaktadır.

 

Ataşehir Teknik Eğitim Merkezi; eğitim sonunda tüm katılımcılara kurum sertifikası ve tüm dünyada gerçerli olan “Autodesk sertifikası” verme yetkisine sahiptir.

 

Ataşehir Teknik Eğitim Merkezi bünyesinde derslere katılan hocalar; Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi ve Mimar Sinan Üniversitesi gibi Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinden mezun olmuş, piyasada aktif olarak projeci ya da uygulamacı olarak çalışmaktadır. Bu sayede öğrenciler sadece teknik bilgi olarak değil, piyasa bilgisi ve uygulama alanları hususunda da hocalardan faydalanmaktadır.