EN
             
 
3DS MAX KURSU

3ds Max nedir?

3ds Max; ABD merkezli Autodesk şirketi tarafından geliştirilen, 3 boyulu modelleme, animayon, görüntüleme ve birleştirme sağlayan kapsamlı bir mimari tasarım programıdır.

 

3ds Max eğitimi kimler için gereklidir?

3ds Max eğitimi; özellikle Mimarlar, İç mimarlar ve Peyzaj mimarları olmak üzere Mühendisler, Animatörler ve tasarım üzerine çalışan tüm işkolları için gereklidir.

 

3ds Max eğitimi alabilmek için bilinmesi gerekenler nelerdir?

3ds Max eğitimi alabilmek için; temel bilgisayar kullanım bilgisine sahip olunması yeterli olacaktır.

 

3ds Max eğitiminin kariyerinize katkısı nedir? Neden 3ds Max öğrenmelisiniz?

3ds Max; özellikle mimari sunumlar ve endüstriyel tasarım sunumlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. 3ds Max kullanım becerisi, medya grafik ve animasyon sektöründe de öncelikli olarak aranmaktadır. Bunun yanısıra 3ds Max eğitimi ile birlikte ileri düzey görselleştirme bilgisine sahip olacağınız için hayal ettiğiniz tasarımları görsel bir şölenle sunma becerisine sahip olacak, bu sayede yeni iş fırsatlarıyla tanışacaksınız.

 

3ds Max eğitimi alırken nelere dikkat edilmelidir?

3ds Max eğitimi veren birçok kurum ve kuruluş olmakla birlikte bu kurumlardan biri tercih edilirken en önemli faktör hocaların özgeçmişi olmalıdır. 3ds Max kullanım seviyesi sadece eğitmenlik düzeyinde olan hocalardan alınan eğitimler malesef kalıcı bir bilgi bırakmamakta olup, bu durum hem zaman hem de para kaybına sebep olduğundan memnuniyetsizliğe yol açmaktadır. 3ds Max eğitimi için tercih yapılırken dikkat edilmesi gereken ikinci bir husus da; 3ds Max eğitimi veren kurumun, programla ilgili yetkili eğitim merkezi olup olmadığıdır. Bu bağlamda; 3ds Max eğitimi almak isteyen öğrencilerin, tercih yaparken belirtilen koşulları mutlaka araştırıp doğru karar vermeleri 2.kez 3ds Max kuru alarak gereksiz bir “zaman maliyetine” katlanmamaları açısından önemlidir.

 

3ds Max eğitimi için neden “Ataşehir Teknik Eğitim Merkezi” tercih edilebilir?

  1. Ataşehir Teknik Eğitim Merkezi; Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olup, aynı zamanda “ATC” ve "ACC" yani “Autodesk Yetkili Eğitim Merkezi” ve “Autodesk Yetkili Sertifikasyon Merkezi”dir. Bu sayede katılımcılara kurum sertifikası ve tüm dünyada gerçerli olan “Autodesk sertifikası” verme yetkisine sahiptir.

  2. Ataşehir Teknik Eğitim Merkezi bünyesinde derslere katılan hocalar; Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi ve Mimar Sinan Üniversitesi gibi Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinden mezun olmuş, piyasada aktif olarak projeci ya da uygulamacı olarak çalışmaktadırlar. Bu sayede öğrenciler sadece teknik bilgi olarak değil, piyasa bilgisi ve uygulama alanları hususunda da hocalardan faydalanmaktadırlar.

  3. Ataşehir Teknik Eğitim Merkezi; eğitim kalitesiyle sektördeki diğer eğitim kurumlarından bir adım önde olmakla birlikte, öğrenci memnuniyeti ve referans oluşturma ilkelerine bağlı kalarak fiyatlandırma konusunda sektörde her zaman rekabetçi olmaktadır.

  4. Ataşehir Teknik Eğitim Merkezi, konum olarak Ataşehir merkezde bulunmakta olup ulaşım kolaylığıyla hem öğrencileri hem de hocaları trafik sıkıntısından uzak tutmaktadır. Arabasıyla gelmek isteyenler için ücretsiz otopark olması günümüz şartlarında çok büyük bir rahatlıktır. Toplu taşımayı kullanmayı tercih edenler için ise metro, otobüs ve minibüsle yol tarifleri iletişim sayfasında detaylı olarak bulunmaktadır.

  5. Ataşehir Teknik Eğitim Merkezi; öğrencilerin kullandığı bilgisayarları hem hardware hem de software olarak sürekli güncel tuttuğundan, öğrencilere rahat bir çalışma ortamı sunmaktadır. Bu sayede hocalar ve öğrenciler; eğitim esnasında takılan, bozulan bilgisayarlarla vakit kaybetmediğinden ders konsantrasyonu hiçbir şekilde bozulmamaktadır.

  6. Ataşehir Teknik Eğitim Merkezi; ATC (Autodesk Yetkili Eğitim Merkezi) ünvanına sahip olduğundan, öğrencilere autodesk ürünlerinin en son, en güncel ve limitsiz sürümleri ile çalışma imkanı sunmaktadır.